Oferta

Doradztwo i pomoc

Doradztwo Indywidualne i grupowe oraz pomoc w zakresie:

 

Organizowania kompleksowego systemu bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie po przeprowadzeniu obowiązkowego audytu bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie.

 
Doradztwo w tworzeniu systemu ochrony fizycznej defensywnej i ofensywnej w przedsiębiorstwie zintegrowanego w wprowadzonych strefach bezpieczeństwa.


Pomoc w projektowaniu pionu ochrony wraz z kancelarią tajną i integrowaniu go z istniejącym systemem bezpieczeństwa  przedsiębiorstwa.

 
Prowadzenie jednorazowych, okresowych (cyklicznych) inspekcji i audytów bezpieczeństwa na obiektach przedsiębiorstwa posiadających ochronę fizyczną, strefy bezpieczeństwa.

 
Doradztwo i pomoc w przygotowaniu przedsiębiorstwa przy ubieganiu się o kontrakty rządowe związane z bezpieczeństwem i obronnością państwa.

 


Doradctwo i pomoc w Secure Service odbywa się zazwyczaj w formie konsultacji i prac terenowych. Konsultacje indywidualne są w formie spotkań, mogą odbywać się w siedzibie firmy klienta lub poza nią. Pierwsze spotkanie trwa nie dłużej niż godzinę i jest bezpłatne. Cena konsultacji w kolejnych godzinach jest odpłatna i wynosi 150 zł/h. 

 Pozostała szczegółowa wycena usług w zakładce Cennik.

 

Aktualności

2020-04-14

Narzędzia do pracy zdalnej

Reorganizacja firmy Secure Service Adam Nowak pod kątem wprowadzenia narzędzi do pracy zdalnej

2020-03-10

Nawiązanie współpracy z Policealną Szkołą dla Dorosłych Matrix z Kartuz

2020-02-02

Prototyp Kancelarii Tajnej

Otwarcie Prototypu Kancelarii Tajnej w ramach Pracowni Ochrony osób i mienia wraz z wizytą studyjną studentów Wyższej Szkoły Bankowej czytaj więcej...
zobacz wszystkie aktualności